Politie op zoek naar vermist meisje (16) uit Leidschendam

24 March 2026, 22:36 uur
Den Haag & Regio
mainImage
Politie

De politie Den Haag is op zoek naar een 16-jarig meisje uit Leidschendam die sinds dinsdag wordt vermist. De politie maakt zich zorgen om haar welzijn.

Het meisje werd voor het laatst gezien in de omgeving van Mall of the Netherlands in Leidschendam. Rond 14.30 uur stapte zij in tram 6 richting Leyenburg. Daarna is niets meer van haar vernomen.

Toen zij van huis ging, droeg het meisje een donkerkleurige baseball jas, wijde spijkerbroek en witte schoenen. Het meisje heeft een lichte huidskleur en bruin, lang haar.

Mensen die informatie hebben of weten waar zij is, wordt gevraagd contact op te nemen met de politie.

UPDATE: Het meisje is inmiddels in goede gezondheid aangetroffen. De politie dankt iedereen voor het meekijken.